İK Politikası

SAY GROUP olarak, bizimle çalışmakta olan ve bizimle çalışmayı isteyen arkadaşlarımızın, sahip oldukları eğitim ve yetkinlik seviyeleri ile yaratıcı özelliklerini dikkate alarak kariyerlerini beklentileri doğrultusunda şekillendirirken, görevlerinde başarılarını ve verimlerini arttırıcı fırsatları oluşturmak temel yaklaşımımızdır.

Şirket hedeflerimizin gerçekleştirilmesi doğrultusunda personelimizin verimli çalışmalarını temin etmek ve motivasyonlarını üst düzeyde tutmak adına, performans takip ve değerlendirme sistemimiz çerçevesinde, çalışanın katkısını, başarısını ve yüksek performansını tanır ve ödüllendiririz.

Çalışanlarımızı görevleri çerçevesinde insiyatif almaya ve sonuçların sorumluluğunu üstlenmeye teşvik ederiz.

SAY GROUP
şirketlerinde, işe alım sürecinde adayların gerekli olan yetkinliklere sahip olup olmadıkları objektif, güvenilir yöntemler ile tespit edilir. Bu doğrultuda basılı medya veya internette ( www.saygroup.com.tr  , www.kariyer.net ) verilen ilanlar dışında, genel başvuru yolu, yılın her döneminde açıktır. Tüm başvurular titizlikle incelenir ve başvuru anında açık bir kadro olmasa da, adaylar rutin olarak yapılan genel mülakatlara davet edilebilir, ihtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren SAY GROUP Şirketleri'nin insan kaynakları ihtiyacı, geniş bir yelpaze ile tanımlanabilir. Başvurular sırasında, ilgili pozisyonun gerekleri doğrultusunda öğrenim, deneyim önemli olmakla birlikte, görüşmelerde gözlenen kişisel nitelikler ve yetkinlikler de, adayın seçiminde önemli rol oynar. Personel Seçme ve Yerleştirmedeki ana ilke hiç bir ayrım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere sahip adaylara eşit fırsat vermek ve ilerleme olanağı sağlamaktır.

Kişisel Bilgiler

Adınız ve Soyadınız
Doğum Tarihi *
Doğum Yeri *
Cinsiyet *
Medeni Hal *
Ehliyet (Tarih ve Sınıfı) *
Askerlik Durumu *
Cep Telefonu *
E-mail *

Öğrenim Durumu ve Mesleki Bilgiler

Öğrenim durumunuz
En son bitirdiğiniz okulun adı
Mesleğiniz
Bildiğiniz yabancı dil
Çalışmak istediğiniz bölüm
Başlayabileceğiniz tarih

İş Deneyimleriniz

En son işyerinin adı
Göreviniz
Brüt ücret
Çalışma Dönemi
Ayrılma Nedeni

Referans (İsteğe Bağlı)

Adı ve Soyadı
Telefonu
Görevi